Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protestuesi

U ngjit te Kuvendi, zbulohet kush është protestuesi ‘Spiderman’ i opozitës

Një protestues tërhoqi dje vëmendjen në tubimin e opozitës. Kjo pasi ai u ngjit në fasadën e Kryesisë së Kuvendit deri në dritaren e...

Tubimi i opozitës, pamje të rënda nga Trauma, protestuesi me plagë të madhe në kokë (FOTOT)

Protesta e mbrëmshme e opozitës u shoqërua me dhunë dhe përplasje të forta.   Për pasojë mbetën të plagosur efektivë dhe...

Berisha thotë se është kërcënuar protestuesi me dy vajzat, paralajmëron ashpër Ramën: Një shpagim i tmerrshëm do të bjerë personalisht mbi ty nëse…

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se një qytetar që ishte pjesë e protestës së opozitës së bashku me dy vajzat e tij është kërcënuar për...

Qytetari nga Fieri për 1 Maj: ‘O Skënderbe, e mbajte fjalën! Punësove 300 mijë shqiptarë në Gjermani’

Sot në ditën e punëtorëve, një qytetar nga Fieri në vend të festimeve, ka zgjedhur të protestojë në një mënyrë unike. ...

Koço Kokëdhima e fton në zyrë, ja si i shkon protestuesi pikant

Një protestues i veçantë, i quajtur Dilaver Nela ka rënë në sy gjatë gjithë këtyre javëve protesta për mesazhet ndryshe që përcjell. ...

Protestuesi mbahet i prangosur pas krevatit te Trauma, ish-deputeti: Dhunë shtazarake e policisë

Protetsuesi i plagosur mbahet me pranga në spitalin e Traumës në kryeqytet. Është ish deputeti i PD, Xhemal Gjunkshi i cili ka publikuar fotot....

I maskuar me kapuç, protestuesi ‘tërbohet’ në protestën e opozitës, hedh pandalim tymuese

Sapo ka nisur është tensionuar situata në protestën e opozitsë para Kryeministrisë. Protestuesit kanë hedhur tymuese të shumta, ndërsa njëri prej...

Përplasje te Parlamenti, lëndohet një protestues

Lëndohet një protestues përpara Parlamentit. Teksa prej disa minutash vijon të jetë e tensionuar situata, një protetsues është lënduar. Siç...

Basha te Unaza e Re, krah protestuesit 12-vjeçar, Klevisi: Jam i tromaksur, s’më zë gjumi

Kreu i PD, Lulizm Basha ndodhet ne Unaza e Re, aty ku banorët prej ditësh protestojnë për të ndalaur shembjen e banesave të tyre....

Protestuesit “mësyjnë” Kryeministrinë, ja ç’po bën Rama në zyrën e tij

Protesta e minatorëve Protestues të shumtë janë mbledhur në këto momente përballë godinës së Kryeministrisë dhe kërkojnë që të takohen me liderin e qeverisë,...

Lajmet e fundit