Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protestuesi me maskë i vuri flakën, zbulohet kujt i përket makina

Protestuesi me maskë i vuri flakën, zbulohet kujt i përket makina me targa FALLCO (VIDEO)

Bëhet shkrumb e hi një makinë para Parlamentit. Një prej protestuesve me maskë ka thyer xhamat dhe ka hedhur një koktej...

Lajmet e fundit