Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

proteste

Paralajmërimi i Lulzim Bashës: Edi Ramën e rrëzojmë me protesta

Partia Demokratike ka protestat si pjesë të strategjisë së saj për të rrëzuar Kryeministrin Rama nga Qeveria. Kryetari i Partise Demokratike, Lulzim Basha thotë...

Pasi protestoi përpara bashkisë, gazetarja përballet në rrugë me Erion Veliajn, ja çfarë thotë

Ermelinda Hoxhaj ishte një nga gazetaret që protestoi sot përpara Bashkisë së Tiranës kundër censurës. Por, me të mbaruar protesta, Hoxhaj...

Shoqëria civile i ‘mbyll derën’ Qeverisë: Nuk ka bisedime, Presidenti do e falimentojë ligjin, po e rivotuat do rrethojmë Kuvendin

Aleanca Kundër Importit të Plehrave ka hedhur poshtë çdo mundësi diskutimi për ligjin e importit të plehrave, nxitur nga deklarata e deputetit të PS-së,...

Lutfi Dervishi kritikon mediat në Shqipëri: Drejtoheni nga “profesionistë”, mjaft u tallët

Analisti Lutfi Dervishi ka kritikuar ashpër televizionet shqiptare dhe drejtuesit e tyre. Ai shprehet kundër rëndësisë që televizionet i dhanë fjalës së kryeministrit Edi...

Lajmet e fundit