Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protestë totalisht genuine

Rezistenca e studentëve, Bushati: Është fat që pas kaq vitesh të kemi një protestë totalisht genuine

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati ka komentuar protestën e studentëve në emisionin 'A Show' të Adi Krastës. ...

Lajmet e fundit