Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

proteste te parlamenti

Situata jashtë e TENSIONUAR, por ja çfarë PO NDODH brenda PARLAMENTIT

Mijëra protestues të thirrur nga opozita janë mbledhur në ambientet e jashtme të Parlamentit pasi kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi thirri papritmas seancën plenare....

PD dhe artistët protestë të enjten te Parlamenti

Artistët dhe shoqëria civile kundër shembjes së Teatrit Kombëtar kanë paralajmëruar mbajtjen e një proteste ditën e enjte pranë Parlamentit. Protestës...

Lajmet e fundit