Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

proteste per pyjet

Protestë për mbrojtjen e pyjeve, GRATË e zonës ngjiten me këmbë në MAL dhe FLENË atje (VIDEO)

Një protestë ndryshe në Bulqizë. Gratë e fshatrave përreth janë nisur të gjithë në këmbë për të shkuar në vendin e...

Lajmet e fundit