Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

proteste parlament

Kryemadhi rrëmben mikrofonin dhe i drejtohet Ramës, Basha këndon: Eja mblidhuni këtu, këtu

Kryetarët e partive opozitare, Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi i bëjnë thirrje protestuesve të mos shpërndahen nga Parlamenti. Rruga përpara Parlamentit...

DETAJE: Ç’po ndodh këto çaste në Parlamentin e rrethuar nga protestuesit

Vijon pa ndërprerje prej 9 orësh protesta e artistëve, shoqërisë civile dhe qytetarëve përpara Parlamentit, kundër miratimit të ligjit që i hap rrugë shembjes...

Lajmet e fundit