Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

PROTESTË para Teatrit Kombëtar

Artistët mblidhen përsëri, PROTESTË para Teatrit Kombëtar

Vijojnë protestat për Teatrin Kombëtar. Artistët, ashtu si dhe paralajmëruan janë mbledhur para Teatrit për moslejimin e prishjes së këtij institucioni....

Lajmet e fundit