Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

proteste ne tirane

Ndërkohë që Bulevardi Dëshmorët e Kombit ziente, ja si dukej pjesa tjetër e qytetit dhe çfarë i bëri qytetarët të shpërthejnë në ulërima

Protesta e mbajtur ditën e sotme në Bulevardin Dëshmorët e Kombit ka bërë që mijëra qytetarë të bllokojnë trotuaret e qytetit. ...

Lajmet e fundit