Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

proteste ne rrugen e kombit

Jehonë në mediat botërore: Ja çfarë shkruajnë për protestën e dhunshme në Rrugën e Kombit

Përleshja mes qytetarëvë dhe forcave të policisë për taksën e vendosur nga kompania konçensionare për kalimin në rrugën e Kombit, që përfundoi me 31...

Lajmet e fundit