Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

proteste ne burg

Revoltë në një nga burgjet më të mëdha të Britanisë

Protesta të mëdha kanë shpërthyer në ambientet e brendshme të burgut për burra në Birmingham të Britanisë. Videot e postuar në rrjetet...

Protestë në burg, humbin jetën mbi 40 persona, disa arratisen

Një protestë e zhvilluar në një prej burgjeve të Meksikës ka degjeneruar në dhunë me mjete të forta dhe zjarrvënie duke shkaktuar vdekjen e...

Lajmet e fundit