Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

proteste model

Gazmend Bardhi i revoltuar para kamerave: Policia provokoi qytetarët, ishte protestë model

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazmend Bardhi ka folur i revoltuar nga Parlamenti për situatën e tensionuar mes protestuesve dhe policisë pak më...

Lajmet e fundit