Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
67 %
0.5kmh
75 %
Hën
15 °
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

proteste kuvend

DETAJE: Ç’po ndodh këto çaste në Parlamentin e rrethuar nga protestuesit

Vijon pa ndërprerje prej 9 orësh protesta e artistëve, shoqërisë civile dhe qytetarëve përpara Parlamentit, kundër miratimit të ligjit që i hap rrugë shembjes...

Lajmet e fundit