Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

proteste klodian rasha

PAMJET: Rinis e dhunshme protesta para Kryeministrisë, policia shpërndan turmën me ujë dhe gaz lotsjellës

Qindra qytetarë janë mbledhur në ditën e tretë të protestës për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga efektivi i policisë. Turma...

Lajmet e fundit