Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

proteste e dhunshme

Gazetari Kikia: Shqipëria PO SHKON drejt ZJARRIT. Rama e Basha të gatshëm për PËRBALLJEN FINALE

Gazetari i mirënjohur Mentor Kikia ngre alarmin se vendi po shkon drejt përplasjes civile për shkak të krizës politike dhe vendosmërisë të dy lidreave...

Nga flakët te gazi lotsjellës, çfarë ndodhi gjatë 5 orëve të dhunshme të protestës (Si u plagosën 19 persona, mes tyre policë e gazetarë)

Pas pesë orësh të dhunshme është mbyllur protesta e organizuar nga opozita para Kryeministrisë. Nisi si një protestë paqësore në orën...

Lajmet e fundit