Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

proteste 18 shkurt

Salianji: Protesta e 18 shkurtit do jetë masive, por paqësore

“Protesta e 18 shkurtit do të jetë paqësore dhe masive”. Kështu është shprehur në Ora News sekretari për aksionin qytetar në PD, Ervin Salianji....

Lajmet e fundit