Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protestat ne Serbi

Protestat anti-Vuçiç, java e 22-të e demonstruesve në rrugët e Beogradit

Dita e sotme është e shtuna e 22-të në të cilën protestuesit kundër presidentit serb Vuçiç, kanë vërshuar në rrugët e Beogradit. ...

Protestat në Serbi, kërkohet dorëheqja e presidentit Vuçiç dhe zgjedhje të reja

Protestuesit në Beograd prej disa javësh po kërkojnë me ngulm dorëheqjen e Vuçiçit dhe zgjedhje të reja të përgjithshme. Protestat masive...

Lajmet e fundit