Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protestat masive 'të jelekverdhëve', tërhiqet Presidenti Macron

Protestat masive ‘të jelekverdhëve’, tërhiqet Presidenti Macron

Prej ditësh Franca është mbëryther nga protestat masive të të ashtuquajturve 'jelekverdhët' të cilët kanë kërkuar kushte më të mira jetese dhe ulje të...

Lajmet e fundit