Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protestat e dhunshme

Protestat e dhunshme kundër qeverisë, SHBA thirrje për qetësi në Hong Kong

Shtetet e Bashkuara kanë bërë thirrje për qetësimin e situatës për shkak të protestave në Hong-Kong si dhe u ka bërë thirrje palëve për...

Lajmet e fundit