Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protestat e banoreve

Skandali me Kanionin e Holtës/ Nisin protestat e banorëve, reagon edhe Bashkia e Gramshit

Prej ditësh tashmë vazhdon shqetësimi i banorëve të Gramshit për punimet dhe lejen e ndërtimit për HEC-in pranë hyrjes se Kanionit të Holtës. ...

Lajmet e fundit