Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protestat dhe bllokimi i rrugëve, Gjergj Bojaxhi: Janë të militantëve dhe jo popullore Opozita nuk po ofron alternativë

Protestat dhe bllokimi i rrugëve, Gjergj Bojaxhi: Janë të militantëve dhe jo popullore. Opozita nuk po ofron alternativë

Gjergji Bojaxhi, themeluesi i Partisë 'Sfida për Shqipërinë' shprehte se qytetarët janë të vetëdijshëm për këtë qeveri të korruptuar, por ama dhe opozita nuk...

Lajmet e fundit