Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protestat antiVucic

Protestat anti-Vuçiç në Serbi, demonstruesit marshojnë drejt televizionit shtetëror në Beograd

Protestuesit marshuan gjatë pasdites së sotme drejt transmetuesit publik RTS në Beograd duke kërkuar dorëheqjen e presidentit Vuçiç dhe qeverisë së tij. ...

Lajmet e fundit