Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protestat antiqeveritare

Protestat kundër Vuçiç, demonstruesit hyjnë brenda ndërtesës së transmetuesit publik serb (VIDEO)

Vazhdojnë prej disa javësh protestat masive anti-qeveritare në Beograd dhe qytete të tjera të Serbisë, kundër regjimit të presidentit Aleksandar Vuçiç. ...

Lajmet e fundit