Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protestante

Kisha protestante miraton dhënin e urdhërit për homoseksualët e martuar

Kisha protestante Skoceze votoi të enjten në Edinburg në favor të dhënies së urdhërit për meshkujt dhe femrat të martuara me një person të...

Lajmet e fundit