Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta top channel

Tirana vloi nga protesta, televizioni i madh hakmerret ndaj Bashës dhe poston vetëm lajme me qen dhe mace

Tirana u mbush sot me mijëra qytetarë, të cilët iu bashkuan protestës së 9-të të opozitës nga e gjithë Shqipëria. Të...

Lajmet e fundit