Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta te parku i atobusave

Shpërthen profesori: AMA duhet t’u çojë urgjentisht PARALAJMËRIM mediave, kjo histori nuk mund të vazhdojë më kështu

Profesori dhe aktivisti i njohur Ervin Goci është së tepërmi i revoltuar me faktin që një pjesë e medieve nuk kanë pasqyruar ditën e...

Lajmet e fundit