Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta te Kryeministria, ironizon Tomorri: Me këtë reagim Qeverisë i lind e drejat të përdhunojë dhe burrat

Protesta te Kryeministria, ironizon Tomorri: Me këtë reagim Qeverisë i lind e drejat të përdhunojë dhe burrat

Pak momente më parë përpara Kryeministrisë është mbajtur një protestë për të dënuar dhunën ndaj grave, pas rastit të Xhisiela Malokut. ...

Lajmet e fundit