Tirana
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
54 %
4.6kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta te Astiri, Veliaj: E stisur, rruga do të bëhet!

Protesta te Astiri, Veliaj: E stisur, rruga do të bëhet!

Kryebashkiaku Erion Veliaj e ka quajtur mbrëmjen e sotme protestën e banorve të Astirit të stisur dhe që udhëhiqet nga ddy ish-deputetë të opozitës....

Lajmet e fundit