Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta rama itali

Nesër seanca dhe protesta e opozitës, mësoni ku do jetë kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama planifikon të shmangë për herë të tretë “ballafaqimin” me opozitën që ka vendosur të protestojë ditën e nesërme përpara Parlamentit. ...

Lajmet e fundit