Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta për Teatrin

Protesta për Teatrin/ Mbërrin autoboti me ujë për shpërndarjen e turmave

Teksa afrohet ora për protestën, Kryeministria është blinduar. Në dyert e kryeministrisë është vendosur një shtresë e blinduar. Sakaq, ka mbërritur...

Sot protesta për Teatrin drejt Presidencës, por pamjet me DRON zhgënjejnë pritshmëritë (FOTO)

Kërkojnë të ruajnë Teatrin Kombëtar, dhe I kërkojnë presidentit Ilir Meta të mos dekretojë ligjin e miratuar në seancën e kaluar parlamentare me 75...

Lajmet e fundit