Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta pd

Çfarë po përgatit Partia Demokratike? Xhelal Mziu zbulon planin… (FOTO)

Partia Demokratike duket se po planifikon zhvillimin e protestave masive në të gjithë vendin. Ish-deputeti i PD-së, Gent Strazimiri e pohoi...

REBELIMI I NGJELES/ “Saliu si ENVERI, i kërkonte popullit të hante bar, që ai të ruante SALLTANETET E VETA”

Kur ka mbi një orë që ka filluar protesta e opozitës për mosbindje civile, Spartak Ngjela, e ka konsideruar “Revolucion i Saliut, është një...

Paralajmëroi protesta të fuqishme, Basha bën lëvizjen e radhës pak para Vitit të Ri

Kreu i PD Lulzim Basha ka ndërmarrë një tur në javën e fundit të vitit. Basha ka nisur turin në disa...

Gruaja shtatzënë ishte nisur drejt maternitetit por bllokohet nga protestuesit, lë makinën dhe ikën në këmbë (VIDEO)

Një është një rast që tregon anën  tjetër të protestës bllokuese të PD-së përgjatë një ore. Një që ishte nisur drejt...

Thirrja e fundit e Bashës për protestën: Asnjë lule nuk dëmtohet, por…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka përsëritur edhe një herë për sot, thirrjen për pjesëmarrje në protestë ditën e nesërme, duke shtuar se...

Si do paralizohet Shqipëria të hënën, nga Miloti, tuneli i Elbasanit…. Ristani zbulon planin

Deputeti demokrat Arben Ristani, ka treguar sot për planin që njoftoi Lulzim Basha, për bllokimin e trafikut në të gjithë Shqipërinë. ...

“Nuk jemi në kushte normale”, alarmi i Topallit nga çadra e protestës dhe përgjigja “rrufe” për zyrtarin e lartë të PE-së

“Nuk jemi në kushte normale”. Kështu ritheksoi deputetja e rëndësishme në Partinë Demokratike Jozefina Topalli nga çadra e protestës së PD që sot ka...

Tallava, pica, valle? Pedagogu dhe gazetari i njohur shqiptar s’duron komentet: Më kujtoni qëndrimin për “kokëpalarët”

Gazetari, pedagogu dhe aktivisti i njohur i shoqërisë civile, Erion Kristo i shikon si pavend komentet lidhur me muzikën tallava, vallet apo picat nën...

Lajmet e fundit