Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta parlamenti

“TG1” zbret në Tiranë dhe interviston Ramën e Kryemadhin, kreu i qeverisë: Nesër do djegin parlamentin (Video)

Kamera e televizionit të njohur italian “TG1” ka mbërritur në Tiranë, një ditë para protestës së opozitës për realizimin e një kronike mbi gjendjen...

Blindohet Parlamenti, godina rrethohet nga telat me gjemba

Vijojnë përgatitjet e fundit të Policisë dhe Gardës për të përballuar protestën e opozitës ditën e nesërme. Megjithëse kryetari i Kuvendit,...

Lajmet e fundit