Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta parlament

Spiropali bën deklaratën e fortë: Opozitën hidheni në kosh, do lindë opozitë e re…

Zëdhënësja e qeverisë, Elisa Spiropali nuk ka kursyer sulmet ndaj opozitës gjatë fjalës së saj në parlament. Spiropali e ka quajtur...

“TG1” zbret në Tiranë dhe interviston Ramën e Kryemadhin, kreu i qeverisë: Nesër do djegin parlamentin (Video)

Kamera e televizionit të njohur italian “TG1” ka mbërritur në Tiranë, një ditë para protestës së opozitës për realizimin e një kronike mbi gjendjen...

Blindohet Parlamenti, godina rrethohet nga telat me gjemba

Vijojnë përgatitjet e fundit të Policisë dhe Gardës për të përballuar protestën e opozitës ditën e nesërme. Megjithëse kryetari i Kuvendit,...

Ambasada mesazh italianëve: Shmangni protestën e nesërme, tregoni kujdes maksimal

Vetëm pak orë para protestës së dytë opozitare, Ambasada Italiane në Shqipëri i dërgon një mesazh sensibilizues shetatsve italianë në vendin tonë. ...

Lajmet e fundit