Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta parku

Noka, Ristani dhe Olli shkojnë te Komisariati Nr.1, largohen nga protestuesit e shoqërisë civile

Prortestuesit e shoqërisë civile janë revoltuar nga prania e deputetëve të opozitës pranë ambienteve të Komisariatit Nr.1 në Tiranë, ku presin prej orësh lirimin...

Lajmet e fundit