Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta para Parlamentit, reagon LLESHAJ: Plagosja e policëve një turp dhe shkelje e madhe

Protesta para Parlamentit, reagon LLESHAJ: Plagosja e policëve një turp dhe shkelje e madhe (FOTO)

Reagon ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj për protestën e opozitës që po zhvillohet para Parlamentit.   Lleshaj dënon dhunën dhe plagosjen...

Lajmet e fundit