Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta para kuvendit

Protesta para Kuvendit, qytetarja denoncon dhunën: Trupi im është “pleh”, më kanë hipur policët mbi të (PAMJET)

Linda Protoduari, qytetarja që proteston kundër prishjes së shtëpive tek Unaza e Re, e cila është e ftuar në emisionin “360 Gradë “ ka...

Shpërthen Kryemadhi: Qeveria u soll me banorët e Unazës së Re si nazistët me hebrenjtë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka reaguar ashpër për protestën e sotme të qytetarëve të “Unazës së Re”. ...

“Protesta e banorëve përpara Kuvendit”, Avokati i Popullit nis hetimet: Thirrje për ulje të menjëhershme të tensioneve

Protesta e banorëve të “Unazës së Re” përpara Kuvendit ka shkaktuar gjatë ditës së sotme një sërë incidentesh mes protestuesve dhe policisë. Lidhur me...

Lajmet e fundit