Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
76 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
16 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta nesër te Ministria e Arsimit, Ikonomi i nxjerr zbuluar: Ja kujt i përkasin, i kemi identifikuar

Protesta nesër te Ministria e Arsimit, Ikonomi i nxjerr zbuluar: Ja kujt i përkasin, i kemi identifikuar

Deputetja e PS Milva Ikonomi shprehet se protesta e thirrur nesër nga studentët përpara Ministrisë së Arsimit është organizuar nga militantët e PD dhe...

Lajmet e fundit