Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta ne shijak

Ndërtimi i impiantit për mbetjet spitalore, banorët e Shijakut në protestë

Rreth 300 banorë në lagjen e ‘Keceve’ në Shijak kanë dalë në protestë, pasi janë kundër ndërtimit të një impianti për mbetjet spitalore dhe...

Lajmet e fundit