Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta ne shba

SHBA në gjendje alarmi pas përplasjes mes ekstremistëve të djathtë dhe protestuesve

Një protestë e nacolnalistëve amreikanë dhe të djathtës ekstreme, ka bërë që në qytetin e Charlottesville në shtetin amerikan të Virginias të shpallet gjendja...

Lajmet e fundit