Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta në Rrugën e Kombit, reagon Carlo Bollino: Skena të turpshme, shpreheni duke lëshuar çizme (E PLOTË)

Protesta në Rrugën e Kombit, reagon Carlo Bollino: Skena të turpshme, shpreheni duke lëshuar çizme (E PLOTË)

Gazetari Carlo Bollino e ka dënuar përleshjen fizike mes policsë dhe qytetarëve ditën e djeshme gjatë protestës në Rrugën e Kombit. ...

Lajmet e fundit