Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta në Rrugën e Kombit, Berisha: Thikë në palcë Shkundje dhe për opozitën

Protesta në Rrugën e Kombit, Berisha: Thikë në palcë. Shkundje dhe për opozitën

Protesta e dy ditëve më parë në rrugën e Kombit ishte edhe një shkundje për opozitën. Kështu deklaroi ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar...

Lajmet e fundit