Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta ne pakistan

Ligji për lutjen, protesta të fuqishme shpërthejnë në Pakistan

Pakistani është mbërthyer nga portesta të fuqishme që kanë nisur fillimisht në kryeqytet Islamabad dhe po fillojnë të shëprndahen në të gjithë qytetet e...

Lajmet e fundit