Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta në Mengël, reagon gazetari: I gabuar përdorimi i fëmijëve dhe zënia e rrugës

Protesta në Mengël, reagon gazetari: I gabuar përdorimi i fëmijëve dhe zënia e rrugës

Gazetari i njohur Edi Oga ka reaguar në lidhje me protestën e banorëve të Menglës ditën e sotme. Sipas Ogës, përdorimi...

Lajmet e fundit