Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta ne Izrael

Protesta masive në Izrael, 4 palestinezë të vdekur, disa të plagosur

Ushtarët izraelitë dje i kanë vrarë katër dhe plagosur afro 160 palestinezë të tjerë, kanë thënë zyrtarët mjekësorë, në periudhën e protestave të vazhdueshme...

Lajmet e fundit