Tirana
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta ne Iran

Ashpërsohen protestat kundër qeverisë në Iran

Në Iran kanë vazhduar protestat pro-qeveritare në ditën e tyre të tretë, pak kohë para se Këshilli i Sigurimit i Kombeve të Bashkuara të...

Trump për Iranin: Njerëzit më në fund po ngrihen kundër regjimit të egër

Presidenti i SHBA Donald Trump vlerësoi të martën protestuesit iranianë, duke thënë se “më në fund ata po veprojnë kundër regjimit të egër dhe...

Demostrata të fuqishme në të gjithë Iranin kundër presidentit Hassan Rohani

Demonstratat antiqeveritare që kanë nisur të enjten në Mashhad, një qytet i vogël i Iranit, janë shpërndarë tani në disa qytete. Një...

Lajmet e fundit