Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

protesta ne france

Dhuna ndaj producentit në Francë përplas qytetarët me policët, 81 të arrestuar dhe dhjetëra të plagosur (VIDEO)

Dhuna e ushtruar nga 4 oficerë policie ndaj producentit muzikor, Michel Zecler ka ngjallur revoltë të madhe në të gjithë Francën.   ...

ALARM i kuq në Francë: Parisi nesër në FLAKË, banka zhvendos paratë dhe arin. 89 mijë POLICË në terren

Situata pritet të dalë jashtë kontrollit nesër në Francë, teksa mijëra protestues do të vërshojnë në rrugët e Parisit. Mediat e...

U rrit çmimi i karburantit, qytetarët bllokojnë rrugët në Francë

Qytetarët në Francë kanë dalë në protesta dhe kanë bllokuar rrugët pas rritjes së çmimit të karburantit. Ata kërkojnë dorëheqjen e...

Lajmet e fundit