Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta ne durres

Tensione në Durrës, protestuesit nuk lejojnë ambulancën të kalojë pa e kontrolluar (PËRPLASEN ME MJEKËT)

Është tensionuar protesta e opozitës te mbikalimi i Plepave në Durrës aty ku ndodhet dhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi. Protestuesit...

Shpërthen protesta në Durrës kundër Vangjush Dakos, ndërhyn policia (Foto)

Rreth 300 banorë të zonës së kodër Arapajt në Durrës kanë bllokuar për 15 minuta Unazën e Plazhit që lidh veriun me jugun e...

Lajmet e fundit