Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
76 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
16 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta ne diber

U përplasën me policinë në Dibër, ndalohet djali i Xhemal Gjunkshit dhe zyrtari i PD

Policia e Dibrës ka ndaluar sekretarin e degës së Partisë Demokratike në këtë qytet, Luan Hagën dhe djalin e ish-deputetit të PD-së Xhemal Gjunkshi....

Lajmet e fundit