Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Protesta ne Beograd

Protesta në Beograd, protestuesit kërkojnë dorëheqjen e presidentit Vuçiç

Protestuesit kundër presidentit serb Vuçiç kanë dalë sërish në rrugët e Beogradit për të kërkuar dorëheqjen e tij dhe Partisë Progresiste së tij që...

Lajmet e fundit