Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

protesta kunder Heceve

Në Tropojë dhe Tiranë organizohen protesta kundër hec-eve në Valbonë

Në qytetin e Bajram Currit dhe në Tiranë janë organizuar ditën e sotme protesta kundër planit për të ndërtuar në lumin e Valbonës 11...

Lajmet e fundit